30 Ocak 2019 Çarşamba, 12:27
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Çalık’tan önemli değerlendirme
Çalık’tan önemli değerlendirme

AK Parti Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, “AK Parti veda değil, vefa partisidir. Bu görevler bize verilirken ‘iyi’, bizden gidince ‘kötü’ olmamalı” dedi.

Milletvekili Çalık, AK Parti Malatya İl Yönetim Kurulu toplantımıza katılarak, seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda konuşan Çalık, “31 Mart yerel seçimleri nedeniyle 2 ay süreyle hepimizin gece-gündüz çalışmamız gerekiyor. Ev ev, kapı kapı çalışmamız gerekir. Önümüzdeki ay, Ekonomi Bakanımız, Bilim ve Sanayi Bakanımız, Ulaştırma Bakanımızı Malatya’ya davet ettik ve nasip olursa Malatya’da olacaklar. Sayın bakanlarımızın ziyaretlerinin ardından bütün Malatya’nın özlemle beklediği Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Malatya’da ağırlayacağız” dedi.

Malatya’da büyükşehir ve 13 ilçeyi cumhur ittifakı ile birlikte rekor bir oy oranı ile alacaklarını belirten Çalık, “Malatya’da tarih yazacağız. AK Parti veda değil, vefa partisidir. Herkes vefayı gösterir, gösterdiği oranda da vefa görür. Bu görevler bize verilirken ‘iyi’, bizden gidince ‘kötü’ olmamalı. Bizim partimize, bizim liderimize, bizim teşkilatımıza vefamızı her şekilde göstermemiz gerekir” diye konuştu. (Bülten)

Okuyucu Yorumları
TPIWP
Çalık’tan önemli değerlendirme