05 Şubat 2019 Salı, 11:28
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
CHP Arapgir ve Yeşilyurt Adayını Açıkladı!
CHP Arapgir ve Yeşilyurt Adayını Açıkladı!
CHP’nin MYK ve Parti Meclisi toplantılarında Malatya’nın Yeşilyurt ve Arapgir ilçe adaylarının da bulunduğu 71 belediye başkan adayı belirlendi. CHP’nin Yeşilyurt adayı Erkan Özgür, Arapgir adayı ise önceki gün AK Parti’den istifa eden Haluk Cömertoğlu oldu. CHP’nin MYK ve Parti Meclisi toplantılarında Malatya’nın Yeşilyurt ve Arapgir ilçe adaylarının da bulunduğu 71 belediye başkan adayı belirlendi. CHP’nin Yeşilyurt adayı Erkan Özgür, Arapgir adayı ise önceki gün AK Parti’den istifa eden Haluk Cömertoğlu oldu.
 
 
CHP Yeşilyurt ve Arapgir adaylarını açıkladı.  Açıklama CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’dan geldi.
 
CHP’nin Yeşilyurt Adayı Malatya Jeoloji Mühendisleri Odası Başkanlığı görevinde bulunan Erkan Özgür, Arapgir Adayı ise Cumartesi günü AK Parti’den istifa edip CHP’ye geçen mevcut belediye başkanı Haluk Cömertoğlu oldu.
 
CHP, Aralık ayının ilk haftasında, 7 ilçenin belediye başkan adayını açıklamıştı. CHP’nin  Akçadağ Belediye Başkan Adayı Mustafa Korkmaz, Arguvan Belediye Başkan Adayı Mehmet Kızıldaş, Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bayram, Doğanyol Belediye Başkan Adayı Gündüz Cengiz, Hekimhan Belediye Başkan Adayı Turan Karadağ, Kuluncak Belediye Başkan Adayı Mustafa Yıldız, Yazıhan Belediye Başkan Adayı da Niyazi Akıncı olmuştu.
 
CHP, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Soner Gökçe olarak açıklamıştı. Yeşilyurt ve Arapgir Belediye Başkanı da açıklanınca Battalgazi ilçesi’nin adayının kim olacağı sorusu geldi akıllara. CHP’nin Battalgazi İlçe adayının ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.
 
Okuyucu Yorumları
FC5IC
CHP Arapgir ve Yeşilyurt Adayını Açıkladı!