30 Ocak 2019 Çarşamba, 12:22
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Fenerbahçe’ye yakışmadı
Fenerbahçe’ye yakışmadı

Fenerbahçe Yenimalatyaspor maçında  Malatyasporlu bazı yöneticilere ve kulüp çalışanlarına tribünde yer vermemesi kaosa yol açtı. Sarı-lacivertlilerin gerekçesi ise "güvenliği sağlayamayız" oldu. Yaşanan bu duruma tepki gösteren Yenimalatyaspor kulübün sportif direktörü Ali Ravcı, "Fenerbahçe Kulübü’ne yakışmadı" dedi.

Fenerbahçe’ye deplasmanda 3-2 mağlup olan Evkur Yeni Malatyaspor’da bazı yönetici ve kulüp çalışanları tribünde yer gösterilmemesi nedeniyle maçı soyunma odasında televizyondan izledi.

“FUTBOLA GÖLGE DÜŞÜRDÜ”

E.Yeni Malatyaspor Kulübü Sportif Direktörü Ravcı, yetkililerinin güvenlik gerekçesiyle kendilerine müsabakayı tribünden izlememelerini söylediklerini, bunun futbola gölge düşürdüğünü söyledi.

Yaşanan bu duruma tepki gösteren Ravcı,”Biz her zaman Malatya’ya gelen takımlara iyi bir ev sahipliği yapmaya gayret gösterdik. Bundan sonra da aynı şey devam edecek. Ancak Fenerbahçe maçında güvenlik gerekçesiyle yöneticilerimiz ve kulüp çalışanlarımız küçük bir odada, televizyondan maçı seyretmek zorunda kaldı. Biz bunu Fenerbahçe’ye yakıştıramadık. Ne demek güvenliği sağlayamayız? Bu devirde böyle bir gerekçeyle maçı tribünden seyrettirmemek akıl alır gibi değil. Bu durumu tüm Türkiye’nin taktirine bırakıyorum” diye konuştu.

Okuyucu Yorumları
YVN2V
Fenerbahçe’ye yakışmadı