30 Ocak 2019 Çarşamba, 12:26
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Hekimhan bizim olacak
Hekimhan bizim olacak

Hekimhan’ı ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, “31 Mart’ta kesinlikle hem Hekimhan’da hem Malatya’da çok güzel sonuçlar alacağımızdan eminiz; bu noktada heyecanımız en üst noktada” dedi.

31 Mart yerel seçimler öncesi ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Hekimhan ilçesini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Gökçe ve beraberindeki heyet ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi CHP Hekimhan İlçe Başkanlığını  ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

CHP’li Gökçe,“31 Mart’ta kesinlikle hem Hekimhan’da hem Malatya’da  çok güzel sonuçlar alacağımızdan eminiz; bu noktada heyecanımız en üst noktada. Halkımızın gönülde yerimiz olduğumuzu biliyoruz. Bu seçimde ayrı bir durumda söz konusu, Malatya’da Büyükşehir Belediye Başkanlığına dahil olmak üzere ilk defa Hekimhanlı bir hemşehriniz  aday oldu. Bugün Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı da Hekimhanlı  hemşehriniz, kardeşiniz, evladınız  aday hemde Hekimhan  merkezde  gurur duyduğumuz Turan Karadağ, herkesle bütünleşmiş bir şekilde aday olmuş vaziyette. O yüzden de çok güzel sonuçlar alacağız 31 Mart yerel seçimlerinde” şeklinde konuştu.

Hekimhan ilçesi Basak Köyü tarafından organize edilen kış yarısı etkinliği büyük ilgi gördü. Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe, Hekimhan ilçesi Basak Mahallesi’ni ziyaret etti.

Gökçe ve beraberindeki Heyet Daha sonra Ali Kapısı Dernek Başkanı  Muhsin Topalcengiz ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  Ali Kapısı Dernek Başkan Muhsin Topalcengiz,“Cumhuriyet Halk Partisi CHP Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Soner Gökçe’yi canı yürekten  kucaklayarak,bağrımıza bastık kendilerine derneğimizi ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum”diye konuştu. (Haber Merkezi)

Okuyucu Yorumları
PMFTM
Hekimhan bizim olacak