24 Mayıs 2019 Cuma, 14:16
Metni Küçült Metni Büyüt Reset
Ömer Urhal: Öz Veri Ve Gayretle Çalışıyoruz
Ömer Urhal: Öz Veri Ve Gayretle Çalışıyoruz
Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından iftar etkinliği düzenlendi. İftar etkinliğinde konuşan İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal; " Her türlü tehdit ve tehlikelere karşı, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, suçluların adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde, büyük bir özveri, gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını sürdürmektedir" dedi.  

Polis tesislerinde düzenlenen Malatya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından protokol üyelerine, Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli iken emekliye ayrılan polislere yönelik iftar yemeğine Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran, İl Müftüsü Veysel Işıldar, kurum ve şube müdürleri, emniyet mensupları, şehit aileleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve basın mensupları katıldı.

İl Müftüsü Veysel Işıldar kuran kerim tilavetiyle başlayan programda konuşan İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, iftar yemeğinde bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyetimi ifade ederek; “İnsanları ortak payda etrafında toplayan Ramazan ayının hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün bu iftar yemeğinde; siz değerli konuklarımız ve Ülkemizin ve Malatya ilimizin, huzur ve güvenliğinin sağlanmasında önemli görevler üstlenen personelimiz ile geçmiş tarihlerde Malatya İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli iken emekliye ayrılan değerli meslektaşlarımızla birlikteyiz” dedi.

URHAL'DAN TEŞKİLATA TEŞEKKÜR

Urhal, Emniyet Teşkilatının ülkenin her köşesinde büyük bir özveri, gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek şunları söyledi;  “Bayrağımızın dalgalandığı her yerde, huzurun inşası ve asayişin temininde görevli olan teşkilatımız, özellikle son dönemlerde başta terörle mücadele olmak üzere devletimizin bütünlüğüne yönelen her türlü tehdit ve tehlikelere karşı, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, suçluların adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde, büyük bir özveri, gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını sürdürmektedir. İlimizin huzurlu, güvenli ve yaşanabilir bir kent olması için, üstün görev anlayışı ile zaman mefhumu gözetmeden yoğun gayret sarf eden, tüm mesai arkadaşlarıma ve ailelerine ve kıymetli basın mensuplarına da bir kez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca, varlıklarıyla en büyük makama, insanın elde etmek isteyebileceği en yüce mertebeye, Şahadete eren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, misafirlerimize ve meslektaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Bu vesileyle yaklaşan Ramazan Bayramınızı şimdiden kutluyor, sevdiklerinizle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyor, saygılar sunuyorum”

 

Kaynak:
 
Okuyucu Yorumları
VSKYS
Ömer Urhal: Öz Veri Ve Gayretle Çalışıyoruz