Malatya Havadis

Doğanşehir’de “İzmir İçin Her Destek Bir Umut” kampanyası

DOĞANŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN İZMİR’DE MEYDANA GELEN DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLAR İÇİN “İZMİR İÇİN HER DESTEK BİR UMUT” KAMPANYASI BAŞLATILDI.

Doğanşehir’de “İzmir İçin Her Destek Bir Umut” kampanyası
81 views
05 Kasım 2020 - 11:50

Doğanşehir Belediyesi tarafından İzmir’de meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlar için “İzmir İçin Her Destek Bir Umut” kampanyası başlatıldı.

İzmir depremi sonrası Türkiye’nin her yerinde başlayan yardım kampanyaları sürerken, Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde de İzmir halkı için yardım kampanyası başlatıldı. Türk milletinin ne kadar güçlü olduğunun bu zor günlerdeki dayanışma ruhuyla bir kez daha gördüklerini ifade eden Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “İzmir’de meydana gelen depremden dolayı bir nebzede olsa çorbada Doğanşehir ilçesi halkı olarak katkımız olması için “İzmir İçin Her Destek Bir Umut” sloganıyla kampanya başlattık. Devletimizin İzmir’de vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşıladığını biliyoruz. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin, felaketlerden muhafaza eylesin. Devletimiz ilk andan itibaren Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bütün kurumlarıyla bölgede yapılması gereken her türlü faaliyeti devam ettiriyor. Haydi Doğanşehir li hemşehrilerim İzmir için düzenlediğimiz kampanyaya sende destek ol. Destek vermek isteyen hemşehrilerimiz Halk Bankası Doğanşehir şubesindeki TR 55 0001 2001 4290 0007 0000 20 IBAN numaralı İzmir depremzedelerine yardım kampanyası hesabına yardım yapabilirsiniz. Bilgi ve danışma için Belediyemizi arayabilirsiniz.” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.