Malatya Havadis


Elektrikli Araçlar ve Kaynak teknolojileri projesine destek

OSB MESLEK YÜKSEKOKULU AKADEMİK PERSONELLERİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU “ELEKTRİKLİ ARAÇLAR VE KAYNAK TEKNOLOJİLERİ SANAL SİMÜLASYON LABORATUVARI PROJESİ” DESTEK ALMAYA HAK KAZANDI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Elektrikli Araçlar ve Kaynak teknolojileri projesine destek
67 views
27 Aralık 2020 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İnönü Üniversitesi Malatya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Meslek Yüksekokulu akademik personellerinin hazırlamış olduğu “Elektrikli Araçlar ve Kaynak Teknolojileri Sanal Simülasyon Laboratuvarı Projesi” Fırat Kalkınma Ajansı’nın (FKA) Turizm ve Sanayinin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında başarılı bulunarak asil projeler arasında yer aldı.

Fırat Kalkınma Ajansı’nın TRB1 bölgesindeki turizm ve sanayinin geliştirilmesine dönük projeleri desteklemek amacıyla ilan ettiği Turizm ve Sanayinin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında başarılı bulunan projeler açıklandı. Elektrikli ve Hibrit Taşıtlar Teknolojileri Programıyla eğitim veren İnönü Üniversitesi Malatya OSB Meslek Yüksekokulu’nun yaklaşık 1 milyon 250 bin TL’lik “Elektrikli Araçlar ve Kaynak Teknolojileri Sanal Simülasyon Laboratuvar” adlı projesi, program kapsamında başarılı bulunarak mali yönden desteklenecek asil projeler sıralamasında yer alması ile sözü edilen projenin kısa sürede hayata geçirileceği kaydedildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.