Malatya Havadis

Engelli öğrenci temsilcisi seçimi yapıldı

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ ENGELSİZ İNÖNÜ KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN ÜNİVERSİTE ENGELLİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ VE ENGELLİ ÖĞRENCİLER İLE TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

Engelli öğrenci temsilcisi seçimi yapıldı
63 views
21 Kasım 2021 - 16:20

Malatya İnönü Üniversitesi Engelsiz İnönü Koordinatörlüğü tarafından üniversite engelli öğrenci temsilcisi seçimi ve engelli öğrenciler ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İnönü Üniversitesi Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Engelsiz İnönü Koordinatörü Orhan Şahin, Engelsiz İnönü Komisyonu Üyesi Doç. Dr. Emine Durmuş, Dr. Öğr. Üyesi Arzu Tanrıverdi, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Nezihe Üstüner ile birim öğrenci temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Engelsiz İnönü Koordinatörü Orhan Şahin, birimin kuruluş amacı ve çalışma organları olan Engelsiz İnönü Komisyonu, Engelsiz İnönü Koordinatörlüğü, birim sorumluları, birim öğrenci temsilcileri, üniversite engelli öğrenci temsilcisi görev ve sorumlulukları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Şahin, koordinatörlüğün web sayfasını tanıtarak öğrenci başvuru ve sorun bildirme modüllerini anlattı. Sunumdan sonra toplantıya katılan öğrencilerin sorun ve talepleri dinlendi.

Programın sonunda Üniversite Engelli Öğrenci Temsilcisi seçimi yapıldı ve Taner Çelik 2 yıl boyunca görev yapmak üzere İnönü Üniversitesi Engelli Öğrencisi Temsilcisi olarak seçildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

bettilt giriş