Malatya Havadis

Malatya Büyükşehir Meclisi Aralık toplantısını yaptı

MALATYA BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ ARALIK TOPLANTISINI YAPTI

Malatya Büyükşehir Meclisi Aralık toplantısını yaptı
503 views
09 Aralık 2020 - 17:00

Malatya Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı Meclis toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanlığında gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıya Selahattin Gürkan başkanlık etti. Toplantı gündem ilanından sonra gündeme intikal eden diğer konuların gündeme alınması ve mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Yoğunlukla imar maddelerinin görüşüldüğü meclis toplantısında bazı maddeler görüşülerek kabul edildi. Bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi.

Gündem maddeleri arasında yer alan Battalgazi İlçesi Hacıhaliloğluçiftliği Mahallesi 128 ada 15 nolu parselin 7.0723 Ha kısmının Güneş Enerji Santrali kurulması amaçlı olarak hazırlanan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı hakkındaki İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu görüşülerek oylamayla kabul edildi. Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bir sonraki oturumu ise 14 Aralık Pazartesi günü saat 14.00’de yapılacağı kararlaştırıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.