Malatya Havadis

Malatya’da MÜSİAD ile Teknokent iş birliği

MÜSİAD MALATYA ŞUBE MÜDÜRÜ ABDULLAH BORAN, MALATYA GENÇ MÜSİAD BAŞKANI ABDULKADİR TUTAN, BAŞKAN YARDIMCISI MELİH İLBAY VE GİRİŞİMCİLİK KOMİTE BAŞKANI CEMİL AKPINAR, MALATYA ÖZELİNDE GİRİŞİMCİLİĞİ TEŞVİK ETMEK, YATIRIM STRATEJİLERİNİ İSTİŞARE ETMEK ÜZERE MALATYATEKNOKENTİ ZİYARET ETTİLER

Malatya’da MÜSİAD ile Teknokent iş birliği
272 views
09 Kasım 2020 - 14:20

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şubesi ile Malatya İnönü Üniversitesi Teknokent, bundan böyle daha fazla iş birliği yapacak.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Müdürü Abdullah Boran, Malatya Genç MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Tutan, Başkan Yardımcısı Melih İlbay ve Girişimcilik Komite Başkanı Cemil Akpınar, Malatya özelinde girişimciliği teşvik etmek, yatırım stratejilerini istişare etmek üzere Malatya Teknokenti ziyaret ettiler. Ziyarette Malatya Teknokent Pusula Ön Kuluçka Merkezinde faaliyet gösteren genç girişimci adaylarının ve Teknokent’te yerleşik faaliyet yürüten start-up firmaların yenilikçi fikirlerine yatırım sistematiğinin geliştirilmesi istişare edildi. İstişare sonrasında ilk yol haritası ve kurumların konuyu takip edecek ekipler belirlendi. MÜSİAD Malatya Şube Müdürü Abdullah Boran, MÜSİAD olarak her zaman kurum ve kuruluşlarla iş birliğine hazır olduklarını belirterek, “Malatya’da girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi için tüm kurumlar güçlü ve kurumsal işbirliği kuracağımıza yönelik inancımız her geçen gün artıyor.

Malatya Teknokent, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD girişimcilik ekosistemine katkı sunmak için işbirliği içerisinde hareket etmeye devam edecektir” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.