Malatya Havadis

MTÜ’nün akademik açılışıı 13 Ekim’de yapılacak

MALATYA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ (MTÜ) 2020-2021 AKADEMİK YIL AÇILIŞI 13 EKİM SALI GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK. TÖRENDE “GİRİŞİMCİLİK” KONULU İLK DERSİ VERECEK OLAN MALATYALI İŞADAMI AHMET ÇALIK’A FAHRİ DOKTORA UNVANI TAKDİM EDİLECEK

MTÜ’nün akademik açılışıı 13 Ekim’de yapılacak
131 views
08 Ekim 2020 - 17:20

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) 2020-2021 Akademik Yıl Açılışı 13 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. Törende “Girişimcilik” konulu ilk dersi verecek olan Malatyalı işadamı Ahmet Çalık’a Fahri Doktora Unvanı takdim edilecek.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nin 2020-2021 Akademik Yıl Açılış töreni, 13 Ekim Salı günü üniversitenin Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’ni sistemi üzerinden gerçekleştirilecek. Tören pandemi süreci kapsamında alınan tedbirler kapsamında yapılacak. Üniversitenin kendi yazılım ve kurumsal sistemi üzerindeki e-açılış töreni üniversitenin Battalgazi Yerleşkesinde ve İstanbul’da canlı olarak aynı zamanda üniversitenin kurumsal sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nin 2020-2021 Akademik Yıl Açılış töreninde, “Girişimcilik” konulu ilk dersi Çalık holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık verecek. Törende Malatyalı işadamı Ahmet Çalık’a Türkiye ekonomisine ve eğitim alanında yaptığı hizmetlerle Türk Eğitim Dünyasına verdiği katkılar dolayısıyla ‘fahri doktora’ unvanı takdim edilecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.